All Services

01

Muayene odamı kıymetli çocuklarım beni ziyarete geldiklerinde keyif alacakları ve kendilerini güvende hissedecekleri şekilde dizayn etmeye çalıştım. Çocuklarım muayene odasına onlar için özel olarak yaptırdığım mini kapıdan girerken kendilerini daha özel hissetsinler ve aynı zamanda doktor kontrolüne değil doktoruyla oyun oynamaya geldiğini hissetsin ki aramızdaki bağ daha da güçlensin istedim.  

02

Muayenehaneme geldiğinizde farkedeceksiniz ki, ebeveynler olarak sizleri düşündüğümden birazcık daha fazla çocuklarımı düşünmüş olabilirim. Onlar için özel olarak kurduğum oyun alanında, onlar keyifle oyunlarını oynarlarken sizlerin de rahatça dinlenebildiği ve dilerseniz mini kitaplığımızdan ilginizi çekecek dergileri okuyabileceğiniz okuma köşesi de sizler için. Aynı zamanda çocuklarımla hatıra fotoğrafları çekebileceğim bir instagram köşesi ve her iki yanında ise hatıra fotoğraflarımın olduğu alanlar…

03

Değerli annelerim, çocuklarının alt değiştirme ve bakımlarını rahatça yapsınlar, aynı zamanda izole bir odada emzirebilsinler diye tasarladığım emzirme odasında aynı zamanda miniklerin şekerleme yapabilmesi için bir de beşiğimiz var.

04

Her ne kadar gönlüm çocuklarımın her daim sağlıklı olması ve sadece rutin kontroller için ziyaretime gelmesinden yana olsa da ihtiyaçları dahilinde oksijen tedavisi, oksijenli nebul tedavisi, serum tedavisi yapabildiğim müşaahade odası ve kan alma bölümü de mevcut.